1. OFERTA LETNIA
  2. OFERTA ZIMOWA
  3. ATRAKCJE TURYSTYCZNE
  4. TRASY NARCIARSKIE
POZNAJ OFERTĘ LETNIĄ
                              ⇓                              

Karyntia to jeden
z najpiękniejszych regionów Europy

Latem temperatura sięga tu nawet 30 stopni! Położone w najbliższej okolicy hotelu jezioro Ossiacher See jest regularnie badane i czyste,
podobnie jak 44 pozostałe, znajdujące się w regionie jeziora.

Karyntia bogata jest w liczne atrakcje turystyczne od rejsu statkiem począwszy, na zwiedzaniu zamków i rezerwatów skończywszy. Ponad 100 różnych ciekawych miejsc do zwiedzenia czeka na naszych klientów, którzy zdecydują się spędzić niezapomniane wakacje właśnie tutaj! Nasza obsługa z chęcią poleci Państwu te najciekawsze, a dostępna w naszym hotelu Karta Karyntii (Kärnten Card) ułatwi Państwu zwiedzanie okolicy. Ta przygotowana przez karyncki samorząd karta obowiązuje od 12 kwietnia do 26 października.

Region Villach oferuje fantastyczne szlaki nordic walking. Rowerzyści będą mogli z kolei cieszyć się licznymi, wytyczonymi trasami o różnym poziomie trudności z zapierającymi dech w piersiach widokami. Wakacje na Gerlitzen Alpen to również znakomity wybór dla siatkarek i siatkarzy, dla których czekają ulokowane w najbliższej okolicy naszego hotelu boiska. Sportowcy chcący wzmocnić swoją kondycję fizyczną mogą natomiast spróbować swych sił na świeżym, alpejskim powietrzu, w starciu z licznymi podejściami na szczyt. Gerlitzen Alpen to ponadto idealne miejsce dla paralotniarzy, których latem na szczyt przyciągają widoki i dobra infrastruktura.

Planujesz urlop osobiście ?

Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj już teraz !

Facebook