1. OFERTA ZIMOWA
  2. OFERTA LETNIA
  3. ATRAKCJE TURYSTYCZNE
  4. TRASY NARCIARSKIE
POZNAJ OFERTĘ ZIMOWĄ
                              ⇓                              

Ujrzeć piękno Karyntii

Karyntia to bajkowa kraina śniegu i słońca. Ten południowy zakątek Austrii urzeka swoim pięknem i wyjątkową atmosferą. Góry, dogodne warunki pogodowe połączone z tradycyjną gościnnością czynią to miejsce idealnym na urlop pełen wrażeń.


WOLNE POKOJE - FERIE ZIMOWE 2019


22.02.2019 - 28.03.2019
Pokoje 3,4 i 5-cio osobowe.
Ceny za osobo-dobę: dorośli: 50 euro, dzieci (między 5, a 15 rokiem życia): 34 euro.


W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA PROSIMY O KONTAKT.

Villach to jedno z większych i ważniejszych miast Karyntii. Otoczone jest ono czterema regionami narciarskimi, z których najważniejszym i ulubionym w opinii Wiedeńczyków jest Gerlitzen Alpen . Słońce świeci tu prawie cały rok, a śnieg leży od grudnia do kwietnia. Doskonała infrastruktura narciarska zapewnia moc wrażeń , a świetnie przygotowane trasy (prawie wszystkie dośnieżane sztucznie) idealnie nadają się do uprawiania białego szaleństwa.

Gerlitzen Alpen sięga wysokości 1911 m.n.p.m. Łącznie znajduje się tutaj około 50 km tras zjazdowych, kolejka z gondolami, 12 wyciągów krzesełkowych, 6 wyciągów orczykowych, fun park halfpipe dla snowboardzistów i wiele innych. Najdłuższy zjazd liczy około 7 km, a największa różnica w poziomach licząca około 1000 m. sprawia, że zjazdy nie są monotonne. Stoki Gerlitzen Alpen są idealne zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących narciarzy i snowboardzistów, co potwierdza fakt, iż jako jedyny ośrodek narciarski w Karyntii Gerlitzen Alpen posiada znak jakości „Welcome Beginners”. Oznacza to, że jest on w pełni dostosowany dla początkujących, jak i wracających na trasy po dłuższej przerwie narciarzy. Dodatkową atrakcją jest położony niedaleko ośrodek termalny w Warmbad-Villach.

Sporthotel Alpenrose, położony bezpośrednio przy stoku, to idealne miejsce na spędzanie ferii zimowych w gronie rodziny i przyjaciół. Po całym dniu sportowych wyczynów, zagwarantujemy Państwu komfort i miłą atmosferę w oczekiwaniu na kolejny, niezapomniany dzień.

Planujesz urlop osobiście ?

Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj już teraz !

Facebook